Kończymy zapisy na półkolonię zimową.

Na I turnus nie przyjmujemy już zgłoszeń.

Na II turnus zostało 12 miejsc. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie do wtorku 16 stycznia 2018 r.

Oferta półkolonijna skierowana jest do dzieci uczęszczających do wrocławskich szkół podstawowych, od I do VI klasy.

Zapewniamy posiłki: śniadanie (bułka), obiad (zupa, drugie danie, podwieczorek) przygotowywane na miejscu w szkolnej kuchni oraz ciepłą herbatę dostępną w szkole, przez cały dzień. Grupy do 15 osób! Miła i życzliwa atmosfera! Ciekawy program! Profesjonalna opieka w godzinach 7.00 – 17.00!

O zakwalifikowaniu dziecka do pobytu na półkolonii decyduje kolejność złożenia poprawnie wypełnionej karty oraz dokonanie wpłaty w określonym terminie. Wypełnione karty należy składać w sekretariacie szkoły w budynku A (ul. Podwale 57). Płatność (140,- zł za turnus) r. na konto szkoły:

20 1020 5226 0000 6002 0416 6450   z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz dopiskiem darowizna.

Oferujemy zajęcia w dwóch turnusach:

• Turnus I: 15 – 19 stycznia 2018 r.
  • Turnus II: 22 – 26 stycznia 2018 r.

W tegorocznej ofercie:

• Wyjście do kina Cinema City w CH Wroclavia, (I turnus: „Jumanji: Przygoda w dżungli” dla grup starszych i „Fernando” dla młodszych),
  • Zajęcia na kręgielni Skybowling,
  • Udział w interaktywnym przedstawieniu teatralnym z warsztatami,
  • Zajęcia w Edukacji Kreatywnej Zakrzowska 29 (warsztaty kulinarne, zagadki detektywistyczny, zmysły i iluzje, eksperymenty),
  • Gra terenowa (kilkugodzinna zabawa na świeżym powietrzu),
  • Warsztaty w bibliotece na Dworcu Głównym PKP ,
  • Pokazy w Planetarium (I turnus),
  • Zajęcia w Centrum Wiedzy o Unii Europejskiej (I turnus),
  • Basen (II turnus),
  • Lekcje sztuki w Pawilonie Czterech Kopuł (II turnus, 2 grupy),
  • Kinderplaneta (II turnus, najmłodsza grupa),
  • Zajęcia w muzeum z warsztatami,
  • Gry i zabawy, piłkarzyki, warsztaty plastyczne, programowanie…

Zajęcia mogą się różnić w zależności od turnusu i grupy.

Ciekawie, intensywnie, nieszablonowo! Pełen profesjonalizm! Wykwalifikowana kadra! Życzliwa i pogodna atmosfera!

Karta kwalifikacyjna zapisu dziecka do pobrania tutaj oraz w portierni SP 71 w budynku A.

Ilość miejsc ograniczona!

Osoby odpowiedzialne za organizację półkolonii: Emilia Wróbel, Andrzej Olechowski