II turnus półkolonii zimowych 2018

Zakończyły się półkolonie zimowe. W II turnusie uczestnicy zobaczyli film „Paddington 2”, bawili się na kręglach, rywalizowali w czasie gry terenowej, wzięli udział w interaktywnym spektaklu Magicznego Teatru Muzycznego, odwiedzili Muzeum Narodowe, wzięli udział w warsztatach artystycznych w Pawilonie Czterech Kopuł oraz ruchowych w Centrum Inicjatyw Wszelakich Zakrzowska 29. Samodzielnie przygotowali pizzę, którą następnie zjedli i wykonali własnoręcznie maskotkę Olafa. Zajęcia odbywały się również w Ossolineum, gdzie dzieci grały w grę planszową Piast i Punkcie Informacyjnym o Unii Europejskiej. W Bibliotece na Dworcu Głównym wzięli udział w kręceniu filmu reklamowego, grali w szachy japońskie. Był też czas wolny na gry, zabawy i rozmowy z rówieśnikami.

Dziękujemy za udział w półkolonii, zapraszamy na kolejne – na początku wakacji.

W razie pytań, prosimy o kontakt polkolonie@sp71.wroc.pl