III Konkurs Programowania w Scratchu

Zapraszamy uczniów dolnośląskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w III Konkursie Programowania w  Scratchu. Konkurs jest przeprowadzany w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-5 oraz klasy 6-7. Tematem jest przygotowanie gry typu Escape Room. Szkołę do konkursu zgłasza nauczyciel – szkolny koordynator (bez podania danych uczestników) do 28.02.2018 r, wypełniając formularz online. Link do formularza znajduje się u dołu strony. Prace konkursowe (po jednej z każdej kategorii) należy przesłać do 20.04.2018 r. Na uroczystą Galę zostaną zaproszeni autorzy 10 prac wybranych przez komisję konkursową (po 5 z każdej kategorii). Finaliści otrzymają nagrody rzeczowe. Nagrodą główną jest tablet przeznaczony dla autora najlepszej pracy w każdej z kategorii.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu. Patronat honorowy nad konkursem objął Pan Jarosław Delewski – Dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia. Patronat edukacyjny – Samsung Mistrzowie Kodowania.

Ważne terminy:
Zgłoszenie szkół do konkursu – przedłużone do 05 marca 2018  r.
Oddawanie prac – do 20 kwietnia 2018 r.
Uroczysta Gala ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród – 9 maja 2018 r.

Regulamin konkursu, karta uczestnika oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Formularz zgłoszenia szkoły online. (Przyjmowanie zgłoszeń zakończone)

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres: scratch@sp71.wroc.pl

Plakat o konkursie

Koordynatorzy konkursu