I miejsce uczniów naszej szkoły w Konkursie Szkolny Broker Informacji Junior!

7 lutego w Mediatece odbył się finał konkursu Szkolny Broker Informacji Junior, który polegał na wyszukaniu w wyznaczonym czasie informacji i udzielenie poprawnej odpowiedzi na przygotowane pytania.  Uczestnicy konkursu musieli wykazać się zarówno wiedzą jak i umiejętnością posługiwania różnymi katalogami bibliotecznymi oraz sprawnością wyszukiwania informacji za pomocą wyszukiwarek internetowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie Oliwia Tatar i Tymon Terczyński, wyłoniona w szkolnym etapie, z wszystkich uczniów klas 6.

Z przyjemnością informujemy, że nasz duet zajął I miejsce, najlepiej radząc sobie z zadaniami.

Zwycięzcy otrzymali nagrody: dyplomy, czytniki e-booków oraz bilety wstępu do parku trampolin. W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników, uczestnicy konkursu z opiekunami udali się do Filii nr 13 MBP – Centrum Innowacji Przejście, na ul. Świdnickiej, gdzie mogli zapoznać się z nowymi technologiami, w tym z rzeczywistością wirtualną.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!