Trochę o sukcesach uczniów na niwie geograficznej

16.02.2018 r. odbył się X Międzygimnazjalny Konkurs Geologiczny organizowany przez Zespół Szkół nr 6 we Wrocławiu i Instytut Geologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Beniamin Łukianowski został finalistą konkursu a  Jakub Białas – laureatem, zajmując III miejsce.  GRATULACJE!  Chcesz wiedzieć więcej to sprawdź: https://www.facebook.com/Konkurs.Geologiczny/

W dniu 07.12.2017r. na terenie szkoły odbył się etap szkolny Olimpiady Geograficznej, której organizatorem jest  Szkoła Podstawowa  nr 113 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 we Wrocławiu i WCDN. Etap szkolny zakończył się kwalifikacją do etapu powiatowego 16 uczniów naszej szkoły. Etap powiatowy Olimpiady odbędzie się 10 marca. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie zakwalifikowani  do etapu powiatowego Olimpiady Geograficznej

1.  Białas Jakub 3c
  2.  Rafner Laura 3b
  3. Witko Paweł 3a
  4. Głowacz Krzysztof 3b
  5. Smigiel Krzysztof 7a
  6. Mężyk Mikołaj 7d
  7. Krökel Lothar 3f
  8. Majewski Kacper 3b
  9. Orański Wojciech 7d
  10. Suszko Franciszek 3b
  11. Colavincenzo Konrad  7f
  12. Dobrowolski Stanisław 3c
  13. Dubniański Bartosz3b
  14.  Nyczka Paweł 7g
  15. Colavincenzo Hubert 7f
  16. Łukianowski Beniamin 3c

Laureatem XVI Konkursu Zdolny Ślązak Gimnazjalista z geografii został Kacper Bernaciak z kl.3e gim., a Paweł Witko z kl.3a gim jego finalistą. GRATULUJEMY!