Wyniki konkursu czytelnictwa i wiedzy o krajach anglojęzycznych

Bardzo miło nam poinformować, że aż pięcioro z naszych uczniów dostało się do drugiego etapu konkursu CZYTELNICTWA I WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH dla uczniów klas V-VII szkół podstawowych z Wrocławia i powiatu wrocławskiego.

W tym roku w konkursie wzięło udział ponad 400 uczniów z 26 szkół, a do drugiego etapu dostało się jedynie 60 uczestników z najlepszymi wynikami. Wyrażamy uznanie dla wszystkich uczestników za podjęcie trudu przyswajania wiedzy w języku obcym i gratulujemy naszym półfinalistom sukcesu, jakim jest dostanie się do II etapu.

W dniu 6.02.2018r. w SP nr 83 przy al. Boya-Żeleńskiego 32 we Wrocławiu, do IIetapu zmagań ze szczegółowym testem sprawdzającym wiedzę z zakresu geografii, historii, kultury krajów anglojęzycznych przystąpili:

Gabriel Gruszczyński z klasy 6a, Maria Tometczak z klasy 6c, Karolina Marczuk z klasy 7f oraz Maja Hrynczyszyn z klasy 7e

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!