Sukces Kacpra Piwowarczyka z kl.5c w Międzyszkolnym konkursie j.angielskiego „Atrakcje przyrodnicze i architektoniczne krajów anglojęzycznych”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 5c- Kacper Piwowarczyk zajął II miejsce w Międzyszkolnym  konkursie j.angielskiego „Atrakcje przyrodnicze i architektoniczne krajów anglojęzycznych”.

W konkursie tym uczniowie indywidualnie przygotowywali prace, (przestrzenną lub płaską), której tematem była wybrana atrakcja przyrodnicza lub architektoniczna kraju anglojęzycznego spośród wskazanych: Wielka Brytania, w tym Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna, Irlandia, USA, Kanada, Australia i Nowa Zelandia.

Konkurencja była bardzo „mocna”, ale piękna (i pracochłonna- wyklejana ziarenkami) praca Kacpra, przedstawiająca Operę w Sydney zachwyciła  jury.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!