Sukces na Mistrzostwach Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W dniu 27.03.2018 na terenie kąpieliska „Morskie Oko” we Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Udział w tej imprezie wzięły także dzieci naszej szkoły (rocznik 2005 i młodsi). Bardzo miło nam zakomunikować, że w biegu dziewcząt (około 200 uczestniczek), pierwsze miejsce i złoty medal oraz tytuł mistrzyni Wrocławia w Indywidualnych biegach Przełajowych zdobyła uczennica klasy 7c (rocznik 2005) Salomea Jasiczek. W tym bardzo trudnym biegu pokonała naprawdę silne rywalki ze szkół wrocławskich. Nasza uczennica osiąga wiele świetnych rezultatów w tych trudnych i męczących konkurencjach. Należy dodać, że IX miejsce  (bardzo wysokie) zajęła uczennica klasy 6c – Ania Grynkiewicz, która zdobywa trofea także w innych dyscyplinach sportowych.

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła doskonałe IV miejsce (na 26 startujących szkół). W tym roku czeka nas jeszcze parę podobnych imprez dlatego trzymajmy kciuki za nasze dziewczęta i chłopców, którym akurat w swoim  biegu nie udało się zająć żadnego punktowanego miejsca (do 50 pozycji), jednakże jeszcze dużo przed nimi i życzymy wszystkim sukcesów na stadionach i boiskach wrocławskich.

wyniki indywidualne