„Zabawki na urlopie” w grupie 0b

W kwietniu dzieci z grupy Ob realizowały program pt. „Zabawki na urlopie”. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły tworzyli własne zabawki używając surowców wtórnych oraz materiałów plastycznych. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu rodziców, którzy przynosili do szkoły kartonowe pudła, plastikowe butelki, resztki materiałów, sznurki, taśmy oraz wiele innych ciekawych przedmiotów. Poprzez kreatywne działania grupy Ob powstały m.in. lalki, samochody, instrumenty, a także pralka, kuchenka, rakieta, fort i zamek. Podczas tygodnia bez zabawek dzieci odwiedziło wielu gości. Rodzice oraz starsi uczniowie chętnie pomagali w tworzeniu niepowtarzalnych zabawek, a dziadkowie opowiedzieli dzieciom, czym bawili się w dzieciństwie. To był wyjątkowy czas dla grupy 0b. Dzieci odczuwały ogromną radość z tworzenia, współpracowały za sobą i ani przez chwilę nie tęskniły za zabawkami, którymi bawią się na co dzień.