Zwycięzcy konkursu plastycznego „Legendarnie” to widzę!

W maju 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Legendarnie” to widzę!, w którym zadaniem uczestników było zilustrowanie dowolnej polskiej legendy. Prac konkursowych napłynęło do Centrum Informacyjnego bardzo wiele, dlatego na podium znalazło się aż 9 uczniów, ponadto przyznane zostały wyróżnienia. Wystawę prac nagrodzonych można oglądać na I piętrze szkolnego korytarza w budynku B.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce zajęły: Marta Habrla kl. 7g; Julia Jasiura kl. 7f i Aleksandra Kulesza kl. 3eg.

II miejsce zajęli: Julia Dudek kl. 7e; Julia Mlak kl. 3dg i Jakub Walasek kl. 3ag.

III miejsce zajęli: Krzysztof Pasternak kl. 7e; Maja Traczyk kl. 7g i Zuzanna Zienkiewicz kl. 3eg.

Dodatkowo komisja przyznała wyróżnienia: Julii Bronkowskiej kl. 7f; Antoniemu Golesowi kl. 7a; Marcie Kuryś kl. 3bg; Oliwii Mazur kl. 7c; Wiktorii Rogali kl. 7b i Tymoteuszowi Skubińskiemu kl. 7a.

Laureatom gratulujemy