Dzień Sportu Szkolnego

W dniach 24 i 26 września 2018 roku na boisku lekkoatletycznym LO nr 2 we Wrocławiu spotkaliśmy się na zawodach sportowych z okazji DNIA SPORTU SZKOLNEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ. nr 71 we Wrocławiu. Cykliczna impreza miała miejsce jak co roku dzięki gościnności Liceum Ogólnokształcącego nr 2 we Wrocławiu.

Imprezę ze względu na ilość startujących rozłożono na dwa dni. 24.09 startowali uczniowie klas 7,8 i III gimnazjalne, natomiast 26.09 uczniowie klas I-VI. Każdą klasę starszą w trójboju (60 m, skok w dal i rzut piłką lekarską) reprezentowało 10 uczniów, którzy rywalizowali w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej. Ocenie podlegali również kibice poszczególnych klas.

Reprezentacje klas I-VI stanowili wszyscy uczniowie, którzy postanowili spróbować swoich sił w dwuboju ( 60 m i skok w dal). Klasyfikacja jak wyżej- indywidualna i zespołowa.

Podczas obu dni w zawodach wzięła udział rekordowa ilość uczestników: 180 klas starszych i 274 klas I-VI czyli w sumie 454 uczniów. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne  gratulacje!!!

Uroczyste apele odbyły się w dniu 12.10. 2018, na których zostały wręczone dyplomy, medale i puchary dla najlepszych.