Włącz się do akcji: „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”

Jak co roku nasza szkoła włączyła się do akcji zorganizowanej przez Caritas Archidiecezji Wrocławskiej „ Nasza Paka”. Wychodząc  naprzeciw trudnej sytuacji dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, zamierzamy przygotować dla dzieci paczki z okazji św. Mikołaja oraz świąteczne.
Dla tych dzieci taki świąteczny prezent będzie bezcennym darem. Dzięki temu wiele z nich będzie mogło zapomnieć o szarej rzeczywistości
i o problemach rodzinnych. Dla wielu będą to pierwsze i być może jedyne prezenty w życiu, które staną się wielką radością i ubarwieniem tak trudnego życia. Ich rodzice często nie pamiętają lub nie mają środków, aby uczcić ten świąteczny czas, który jest przecież czasem wszystkich dzieci.

 

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie naszych działań.

 

Słodycze, zabawki, przybory szkolne, artykuły spożywcze itp. prosimy przynosić do sali nr 24 Budynek A.

 

Zbiórka darów trwa od 19.11. –10.12.2018r.

 

Przygotowane przez wolontariuszy prezenty zostaną przekazane Caritas Archidiecezji Wrocławskiej i na Kresy Wschodnie (artykuły spożywcze).

 

Dary prosimy przynosić do sali nr 24.

Informację przygotowała: Dorota Furca