Wyniki „Szkolnego Konkursu Wiedzy o Kanadzie”

29.11.2018 w ramach corocznych projektów dotyczących krajów anglojęzycznych odbył się w naszej szkole „Konkurs Wiedzy o Nowej Kanadzie”. Rozgrywka odbywała się w trzech turach- dla klas czwartych, piątych i szóstych.  Konkurs poprzedzony był lekcjami na temat faktów i ciekawostek dotyczących tego pięknego kraju oraz eliminacjami w postaci konkursów wewnatrzklasowych.

Konkurs był świetną okazją do zapoznania się z ciekawymi i mało znanymi faktami dotyczącymi odległej Kanady nie tylko dla uczestników, ale także dla publiczności.

Czteroosobowe drużyny z poszczególnych klas dzielnie walczyły, starając się odpowiedzieć na każde pytanie, a publiczność dzielnie wspierała swoje reprezentacje. Walka była dość wyrównana, ale wygrali jak zawsze najlepsi J

I miejsce, a także dyplomy oraz drobne upominki otrzymali:

W klasach czwartych – klasa 4c,

w klasach piątych – klasa 5c,

w klasach szóstych -klasa 6c.

Uczniowie klas IV-VI przygotowali również mnóstwo pięknych projektów, które możemy podziwiać na tablicach przy Sali 28.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! J

Dziękujemy uczennicom klasy 6c- Magdalenie Kaczmarskiej i Dominice Zawiślanskiej, które poprowadziły Konkurs dla klas piątych, a także wszystkim uczniom, którzy włączyli się w organizację konkursu.

Organizatorzy,

E.Gieroń oraz M.Grzebieniuk