Sukcesy naszych uczniów w XXVI Wojewódzkim Konkursie Rzeźbiarskim NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BETLEJEMSKA

W dniu 12 grudnia 2018 r.,  grupa zaproszonych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 71 uczestniczyła  w uroczystym rozdaniu nagród, podczas wernisażu wystawy pokonkursowej, który odbył się w  Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu. Wśród nagrodzonych gości znalezły się  uczennice klasy 4c Eliza Martines i  Aleksandra Pluta, które  otrzymały nagrodę równorzędną. Wyróżniona została również praca ucznia klasy 6a Kacpra Kamińskiego. Na ekspozycji znalazło się w sumie 5  interpretacji rzeźbiarskich  wykonanych przez uczniów  SP 71.  Oprócz prac naszych laureatów na wystawie można zobaczyć prace Róży Tamy, Weroniki Kuśmirek, Lilianny Skiby z kl. 5c oraz Antoniny Kiestrzyń z kl. 6b.

Przygotowała: Paulina Kużaj-Markiewicz