„Urodziny bez jubilata” – niezwykłe Jasełka

Przed każdymi Świętami Bożego Narodzenia Szkolny Zespół Teatralny, pod kierunkiem Pani Anety Dolinskiej-Jarco, przygotowuje świąteczne przedstawienie. Tak było i w tym roku. Młodzi aktorzy zaprezentowali historię, którą zatytułowali Urodziny bez Jubilata.
Dzieci  opowiedziały o Marii, która namówiła Anioła, by pokazał jej, jak ludzie obchodzą Boże Narodzenie. To , co zastali na ziemi, bardzo ich zasmuciło.Okazało się, że jest to Boże Narodzenie …bez Bożego Narodzenia!
Na szczęście ludzkie serce potrafią się odmienić i wszystko dobrze się skończyło. Ludzie na nowo odkryli prawdziwy sens Bożego Narodzenia.
Młodzi aktorzy życzyli wszystkim zdrowych i prawdziwych Świąt, a uczniowie pochodzący z innych krajów dołączyli się do życzeń w swoich narodowych językach.
Informację przygotowała: Aneta Dolińska – Jarco