Słodkie Walentynki – Akcja Charytatywna dla Zwierząt z Fundacji „Pręgowane i Skrzydlate”

Mamy wielki zaszczyt zaprosić Wszystkich Uczniów i Pracowników naszej szkoły, w najbliższy piątek 15 lutego na

Festyn Walentynkowych Słodkości – podaruj serduszko skrzywdzonym zwierzątkom.

Cały dochód ze sprzedaży naszych pysznych ciast, zostanie przekazany Fundacji „Pręgowane i Skrzydlate”.

Piękna Akcja, której organizatorem są uczniowie klasy 6 b. Na zajęciach Szkolnego Klubu Przyrodniczego Biokreatywik, uczennice przedstawiły uczniom fotoreportaż dotyczący wspomnianej fundacji i sylwetki podopiecznych. Wtedy zrodził się pomysł, żeby pomóc pokrzywdzonym zwierzątkom, szczególnie, ze niektórzy uczniowie mają zwierzęta  z fundacji.

Zapraszamy również do przynoszenia rzeczy – darów ( karmy, koce itp.) przez cały najbliższy tydzień od 18.02 do 22.02, które również przekażemy potrzebującym.

Serdecznie zapraszamy  na nasze słodkie pyszności.

♥♥♥

Uczniowie klasy 6 b