I Konkurs Recytacji w języku angielskim English Recitation Contest dla klas I-III

W dniu 17.05.2019 r. odbył się w naszej szkole I Konkurs Recytacji w języku angielskim  English Recitation Contest dla klas I-III. Uczniowie prezentowali wiersze Jana Brzechwy o zwierzętach. Dzieci mogły wykorzystać środki artystyczne: mimika, gest, strój czy rekwizyt. Komisja konkursowa oceniała: stopień opanowania tekstu, interpretację oraz wrażenie artystyczne. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe a wszystkim uczestnikom konkursu zostały wręczone za udział pamiątkowe dyplomy. Młodzi recytatorzy  na zakończenie zostali obdarowani słodyczami. Nagrody książkowe, dyplomy i słodkości zasponsorowała Rada Rodziców działająca przy naszej szkole.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu.

1 miejsce – Antonina Markowska kl. 2b
2 miejsce – Wiktoria Kwaśny kl. 3a