Dodatkowe miejsca na półkolonii

W tym roku zaplanowaliśmy po 10 grup na I i II turnusie półkolonii. Bardzo szybko zabrakło miejsc i zmuszeni byliśmy odmawiać kolejnym chętnym. Udało nam się uruchomić kolejne grupy. Obecnie mamy wolnych 12 miejsc na każdy turnus. Wszystkich zainteresowanych zapisaniem dziecka zapraszamy do składania wypełnionych kart.

Informacja o ofercie. Karta do pobrania.

Karta będzie również do pobrania w portierni budynku A (ul. Podwale 57). O zakwalifikowaniu decyduje kolejność złożenia poprawnie wypełnionych kart oraz wpłata.

Niedługo wyślemy e-maila z informacjami organizacyjnymi do rodziców dzieci uczestniczących w I turnusie. Informacja zostanie również opublikowana na stronie szkoły.
W poniedziałek 24 czerwca prosimy o przyprowadzenie dzieci do godziny 8.00. Po śniadaniu, planujemy prelekcję przedstawicieli Policji dotyczącą bezpiecznych wakacji oraz wyjście do kina na film Agent kot.