Europejski Dzień Języków

Tradycyjnie we wrześniu obchodzimy Europejski Dzień Języków. Szkoła Podstawowa nr 71 prowadzi nauczanie dwujęzyczne, propaguje naukę języków obcych. Do nas więc należy organizacja koncertu „Wielojęzyczna Europa” w Synagodze „Pod Białym Bocianem”. Ta tradycyjna impreza prezentuje wokalne umiejętności, przedstawiane w różnych językach, uczniów szkół wrocławskich oraz dolnośląskich.

W tym roku odpowiedzialna za tę imprezę jest klasa VIII d ,której uczniowie poprowadzą koncert. Zapraszamy wszystkich do przybycia, w dniu 26 września w godzinach 10:00 – 13:00, do Synagogi. Gwarantujemy wspaniałe przeżycia w wyjątkowym otoczeniu.

Magdalena Synal

Nauczyciel j. francuskiego