Puzzle integracyjne klasy 1C

Wrzesień to dla pierwszoklasistów czas adaptacji, nowych znajomości, nowych nauczycieli, nowych zadań szkolnych. To krok naprzód w życiu każdego ucznia i jego rodzica. Dlatego też tak ważne jest, aby dzieci czuły się nie tylko bezpiecznie w nowym środowisku ale i doświadczyły integracji klasowej. Na zajęciach edukacyjnych klasa 1C ozdabiała swoją własną część układanki klasowej, każdy otrzymał swojego puzzla w rozmiarze A4, ozdabiał go według autorskiego pomysłu, odbił swoją dłoń oraz się podpisał. Uczniowie byli bardzo zaangażowani w prace, włożyli w to całe swoje serce, ponieważ wiedzieli, że są częścią jednej, wspaniałej klasy 1C. Efekty widać na zamieszczonych zdjęciach w postaci wielkiego obrazka, złożonego z puzzli.