Europejski Dzień Języków za nami!!!

Już od godziny 10:00, 26 września Synagoga pod Białym Bocianem rozbrzmiewała dźwiękami piosenek w najróżniejszych językach. Nie zabrakło nawet chińskiego i azerskiego. Ten wyjątkowy koncert, w wyjątkowym miejscu otworzyli organizatorzy: Krzysztof Nalepa w imieniu przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie oraz Leszek Wesołowski w imieniu Szkoły Podstawowej nr 71 we Wrocławiu.

Poziom występów był bardzo wysoki, pokazał jak zdolna młodzież uczęszcza do szkół Dolnego Śląska i jak ciekawie i wspaniale pracują w nich nauczyciele języków. Przedszkolaki nas wzruszyły i rozbawiły, szkoły podstawowe zachwyciły, a szkoły ponadpodstawowe zadziwiły niezwykle wysokim poziomem językowym i talentem wokalnym. Uczniowie Liceum nr V zatańczyli Belgijkę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom koncertu i zapraszamy za rok!!!!!

Przygotowała: Magdalena Synal