IV Dolnośląski Konkurs Programowania w SCRATCHu

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów dolnośląskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w IV Konkursie Programowania w Scratchu.

W tym roku tematem konkursu jest wykonanie pracy/gry polegającej na ułożeniu obrazka. Elementy puzzli mogą być układane na białym ekranie lub na tle zdjęcia/grafiki, którą należy ułożyć. Gracz powinien otrzymać informację o zasadzie przemieszczania elementów oraz o zakończeniu – o pomyślnym ułożeniu całego obrazu. Wygląd puzzli/elementów układanki jest w gestii autora gry. Prace uczniowie przygotowują samodzielnie w programie Scratch (w wersji 2.0 lub 3.0.). Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV – VI oraz uczniowie klas VII- VIII. Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie. Do załączonych prac należy dołączyć Zgody (plik edytowalny)

Na finalistów konkursu czekają atrakcyjne nagrody m.in. tablety, nagrody książkowe, upominki.

Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu. Konkurs jest bezpłatny.

Ważne informacje:
Ostateczny termin zgłoszenia szkoły do konkursu – 12.11. 2019 r.

Zgłoszenie szkoły do konkursu prosimy przesłać poprzez formularz znajdujący się pod linkiem:
https://tiny.pl/t4htg
oraz na dole strony.
Prace na konkurs należy przesłać do dnia 29.11.2019 r.
Uroczysty finał i zakończenie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 17.12.2019 r.

Informacje będą umieszczane na tronie www.sp71.wroc.pl/programowanie

Regulamin oraz wymagane Zgody
Formularz zgody prosimy wypełnić komputerowo (plik jest edytowalny).

Kod QR do formularza zgłoszenia do konkursu.