Akcja czytelniczo-fotograficzna Wyobraź sobie… – Portret z książką

30 października 2019 r. w związku z obchodami Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w bibliotece budynku A została przeprowadzona akcja fotograficzno-czytelnicza Wyobraź sobie… – Portret z książką. W jej przygotowanie zaangażowane były biblioteki budynku A i B, sekcja fotograficzna, sekcja dekoracyjna oraz członkowie Klubu PoczytajMy i inni ochotnicy. W ramach akcji uczniowie klas 0-5 pozowali do zdjęć wykonywanych przez członków sekcji fotograficznej na tłach przedstawiających łąkę, las, gwieździste niebo oraz zamek. Dzieci przyniosły ze sobą książki i przebrały się za ulubione postacie. Modele dobrze się bawili, a fotografowie mieli pełne ręce roboty. Na spotkanie z „książką” przybył również niespodziewany, wyjątkowo nie szczekający gość.

Efekty pracy fotografów i modeli będzie można w najbliższym czasie podziwiać w postaci wystawy fotograficznej, kolejno w budynku A, a następnie w budynku B.

A oto jej przedsmak: