Światowy Dzień Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej

W bibliotece szkolnej w budynku A w dniach 21-22 listopada klasy 1-3 świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci obejrzały dwa interaktywne spektakle przygotowane przez uczniów klas 5 oraz 6-7. Pierwszy spektakl, przygotowany przez starszych uczniów miał formę wywiadu w „Studiu EKO”. Bohaterami byli: Redaktor, Prezydent Roosevelt, Miś oraz Ekolog. Bohaterami drugiego przedstawienia były misie: Słodyczowy Słodziak, Telefonia i Sportsmenka mieszkające z Ciemnowłosą. W spektaklu wystąpiła także Narratorka oraz goście: Biedronka, Maja koleżanka Lassego i Kicia Kocia. Wszyscy uczestnicy przedstawień: aktorzy i widzowie czuli „misiowy” nastrój, szczególnie podczas śpiewania piosenki o misiu na zakończenie imprezy czytelniczej. Niech misiowy nastrój trwa jak najdłużej!

Przygotowała: Małgorzata Jaszczołt