Wyniki konkursów ogłoszonych w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Pod koniec listopada ogłoszone zostały wyniki konkursów zorganizowanych przez Centrum Informacyjne w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Oto lista laureatów:

W Quizie „Znajdź w Centrum Informacyjnym…” pierwsze miejsce zajęła Maja Salnik z klasy 6c, II miejsce ex aequo zajęły Barbara Kozera kl. 6a i Wiktoria Rembowska kl. 6c, na trzecim miejscu z jednakową ilością punktów uplasowali się Piotr Jóźków kl. 6a, Magdalena Kaczmarska kl. 7b, Bogdan Klimkowicz kl. 6a, Robert Orawski kl. 6c i Weronika Solecka kl. 7b. Przyznane zostały również nagrody dla uczniów, którzy nie znaleźli się na podium, ale wzięli udział we wszystkich 4 etapach konkursu, byli to: Nina Czepil kl. 8c, Ewa Harajda kl. 6b, Herman Konovalov kl. 7a i Anatol Kovalyk kl. 7a.

W konkursie plastycznym na plakat „Wyobraź sobie – a to książka właśnie” pierwsze miejsce zajęły Alicja Mierzejewski kl. 6b i Weronika Kuśmirek kl. 6c, drugie miejsce przypadło Róży Tamie kl. 6c i Mikołajowi Kowalskiemu kl. 7d, natomiast na trzecim miejscu uplasowali się ex aequo Piotr Choptowy kl. 7a i Maja Salnik kl. 6c. Zostały również przyznane wyróżnienia dla Anny Bohater kl. 6a, Zuzanny Kokot kl. 6a, Wiktorii Rembowskiej kl. 6c, Natalii Parcheniak kl. 7d i May Jakóbowskiej kl. 7d.

W konkursie klasowym na mapę myśli „Książka źródłem wyobraźni” pierwsze miejsce zajęła klasa 7c, drugie 7d a trzecie 7b.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Przygotowała: Alicja Dral