Zabawy andrzejkowo mikołajowe w klasie „0b”

Uczennice z klasy 5c: Lena, Zosia, Marysia i Zosia zorganizowały z w ramach projektu ogólnoszkolnego „Biblioteka dobre miejsce dla człowieka” imprezę dla klasy „0b” pt. Zabawy andrzejkowo – mikołajowe”. Dziewczęta przygotowały rejestrację uczestników imprezy, zagadki czytelnicze ze znajomości bajek, zabawy integracyjne. Maluchy również się przygotowały się wspaniale, przebrały się za postaci z bajek. Za udział w minikonkursach czytelniczych otrzymały  upominki – nagrody w postaci słodkości, naklejek i zakładek do książek. Na zakończenie spotkania najmłodsi zostali poczęstowani ciasteczkami z wróżbą, które wykonała jedna z organizatorek – Lena. Znalazło się kilku śmiałków, którzy sami odczytali swoje wróżby ciasteczkowe, innym pomogły organizatorki. Na pożegnanie dziewczęta i uczniowie klasy „0b” zaśpiewali wspólnie piosenkę o misiu. Wszystkim dopisywał humor i było dużo radości.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy 🙂

Informację przygotowała: Małgorzata Jaszczołt