Relacja z Gali Finału IV Konkursu Scratcha

17 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyła się Gala IV Dolnośląskiego Konkursu Programowania w Scratchu. Tematem tegorocznego konkursu było zaprogramowanie w Scratchu Puzzli. Poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki. Jury zakwalifikowało do finału wyróżniające się prace.  
Na uroczystości zostali przedstawieni finaliści oraz laureaci.

Kategoria: klasy IV – VI
1. Aleksandra Wiśniewska ZSP 19 SP 47
2. Jan Pansiewicz SP50
3. Martyna Dużyńska zSP nr 4 Wałbrzych

Kategoria: klasy VII – VIII
1. Marysia Dulewicz SP 19
2. Lena Hoffmann SP 68
3. Artur Stolarczyk SP50

Zwycięzcy otrzymali główne nagrody – tablety. Wszyscy wyróżnieni uczestnicy otrzymali książki oraz dyplomy. Dyplomy otrzymali również opiekunowie nagrodzonych uczniów. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a w szczególności autorom nagrodzonych prac.
Po części oficjalnej goście: uczestnicy, rodzice oraz opiekunowie zostali zaproszeni na poczęstunek.
Poniżej prezentujemy  nagrodzone prace i zdjęcia z Gali.

Kategoria: klasy IV – VI

  1. Aleksandra Wiśniewska ZSP 19 SP 47

2. miejsce Jan Pansiewicz SP50

3. miejsce Martyna Dużyńska zSP nr 4 Wałbrzych

Kategoria: klasy VII – VIII

1. Marysia Dulewicz SP 19

2. Lena Hoffmann SP 68

3. Artur Stolarczyk SP50

Praca Oleksandra Barnasiuka ucznia klasy 8 SP 99