Fascynujące spotkanie w kl. „0 B” z okazji Dnia Babci i Dziadka

W dniu 22.01 2019 r. Ola Misiejuk i Wiktoria Biedka uczennice z kl. 5a w ramach projektu ogólnoszkolnego „Biblioteka dobre miejsce dla człowieka” przeprowadziły warsztaty literacko-plastyczne dla uczniów z kl. 0 B na podstawie  książki Raquela Diaz Regeury „Babcie od A do Z”. Dziewczęta zaprezentowały własne autorskie charakterystyki babć  i dziadków wg własnego pomysłu np. Babcia Gosposia, Babcia Internetowa, Babcia Czytelniczka, Dziadek Czepialski, Dziadek Słodki Marzyciel czy Dziadek Kierownik Domu. Dzieci opowiadały również o swoich babciach i dziadkach. Dziewczęta dla najmłodszych przygotowały kolorowanki z wizerunkiem babci i dziadka, które opracowały samodzielnie na potrzeby zajęć dla najmłodszych. Warsztaty bardzo się podobały, o czym świadczą prezentowane prace jak i radosne twarze uczestników. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Oprac. Małgorzata Jaszczołt