Co wiemy o pingwinach? – warsztaty czytelniczo – plastyczne w kl. 1a

Członkinie klubu czytelniczego „PoczytajMy”: Ola Sieja, Maja Puchalska i Joasia Kulczyk przeprowadziły w ramach projektu „Biblioteka dobre miejsce dla człowieka” warsztaty czytelniczo-plastyczne dla uczniów z klasy 1a pt. „Co wiemy o pingwinach?”.

Pierwszoklasiści  z wielkim zainteresowaniem obejrzeli prezentację, którą przygotowały starsze koleżanki. Dzieci młodsze wykazały się niezwykłą pamięcią, ponieważ odpowiedziały na wszystkie pytania swoich starszych koleżanek.  Na zakończenie  zajęć uczniowie samodzielnie tworzyli własne prace plastyczne  lub kolorowały przygotowane przez dziewczęta szablony z pingwinem.
Zapraszamy do obejrzeniu zdjęć oraz wystawy prac plastycznych, która prezentuje dzieła pierwszoklasistów na tablicy przy bibliotece szkolnej.

Opracowała:
Małgorzata Jaszczołt