Koniec półkolonii zimowych. Zdjęcia

Zakończyły się oba turnusy półkolonii zimowych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i wychowawcom za mile spędzony czas.
Zobaczyliśmy Wrocławski Teatr Lalek „od podszewki”. Byliśmy w pomieszczeniach niedostępnych dla widzów. Uczestnicy zapoznali się z rożnymi rodzajami lalek, które mogli później sami animować. Wiedzą już co to jest jawajka czy foyer.
Byliśmy na filmie „Gang zwierzaków”, rywalizowaliśmy na kręgielni, uczyliśmy się grać w badmintona i squash’a. W Muzeum Pana Tadeusza tworzyliśmy obrazy za pomocą światła i kolorowy papier techniką Ebru.
W Narodowym Forum Muzyki uczestnicy półkolonii wzięli udział w energetycznych zajęciach muzycznych z elementami języka angielskiego. Poznali ludowy taniec z małopolski Pan Sit, tworzyli muzykę.
W Muzeum Etnograficznym z tak wielkim zaangażowaniem tworzyli mozaiki na krosnach, co zostało zauważone przez prowadzących warsztaty. Jedna z grup zdobywała szczyty w Fpince, wspinając się na kilkunastometrowe ścianki.
We Wrocławskiej Piernikarni każdy mógł zrobić prawdziwe pierniki, w czasie warsztatów z lepienia gliny stworzyć coś według własnego pomysłu.
W Klockarni wszyscy tworzyli i burzyli stworzone przez siebie budowle.

Prace z gliny będzie można odebrać za około 3-4 tygodnie, gdy zostaną wypalone. Zamieścimy informację na stronie, gdy prace będą gotowe do odbioru w szkole.

Miło nam było Was gościć. Zapraszamy na kolejne półkolonie i kolejne atrakcje.