Konkurs poetycki Młody Poeta Dolnego Śląska

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie Młody Poeta Dolnego Śląska organizowanym przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną m. T. Mikulskiego we Wrocławiu.

Konkurs trwa 17.02. 2020 r. do 18.04. 2020 roku.
Termin dostarczenia prac do 31.03.2020 r.

Utwory poetyckie biorące udział mogą mieć dowolną objętość. Ilość wierszy jest ograniczona do trzech. Tematyka utworów jest dowolna.

Zgłaszane prace prosimy dostarczyć do biblioteki szkolnej i Centrum Informacyjnego, powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem,  z dopiskiem dzieci i młodzież, prosimy o dopisanie  telefonu kontaktowego lub adresu e-mail oraz adresu do korespondencji. Swoje prace można przynosić na pendrivie.

Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez jej autora regulaminu konkursu oraz zgodą na publikację pracy w drukach towarzyszących targom książki.

Serdecznie zapraszamy, na zwycięzców czekają: nagroda rzeczowa – I miejsce i nagrody książkowe – miejsce II i III.

Przygotowała: Małgorzata Jaszczołt