Konkurs „Wielkanocny koszyczek”

I Edycję Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego
“Wielkanocny koszyczek”

1. Cele konkursu:

1. Rozwijanie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów wielkanocnych w Polsce.
  2. Uwrażliwianie na potrzebę pielęgnowania polskich tradycji związanych ze Świętami Wielkiej Nocy.
  3. Rozwijanie zdolności plastycznych i manualnych.
  4. Rozbudzanie wyobraźni twórczej i poczucia estetyki.
  5. Kształtowanie postawy zdrowej rywalizacji i umiejętności współpracy z innymi.

2. Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs jest przeznaczony dla wychowanków świetlic szkolnych.
  2. Każdy uczeń może przygotować 1 pracę konkursową.
  3. Technika wykonania pracy dowolna, uczniowie mogą wykonać prace płaskie w formacie A4 lub A3.
  4. Uczniowie przygotowują prace indywidualnie i samodzielnie.
  5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą:
  6. imię i nazwisko ucznia
  7. klasę oraz nazwę szkoły
  8. imię i nazwisko opiekuna
  1. Rodzice wyrażają zgodę na udział w konkursie oraz przetwarzanie danych osobowych do celów konkursu poprzez podpisanie zgody na uczestnictwo w konkursie (załącznik nr 1).
  2. Przekazane prace stają się własnością organizatora i zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie.

3. Termin dostarczenia prac i ogłoszenie wyników:

1. Prace należy składać do 08.04.2020 r. osobiście lub pocztą, na adres Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50 – 039 Wrocław, z dopiskiem “Konkurs świetlicowy Wielkanocny koszyczek”.
  2. Jury konkursu ogłosi wyniki do 14.04.2020r. za pośrednictwem strony internetowej szkoły.
  3. Lauraci konkursu otrzymują dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a opiekunowie podziękowanie za przygotowanie uczniów do udziału w konkursie, które będzie można odebrać osobiście od 14.04.2020r. w SP 71.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!