Uczę się w domu – konkurs fotograficzny

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Uczę się w domu”. Wszystkie prace zostaną opublikowane na stronie szkoły tworząc wyjątkową Galerię zdjęć.

Do tematyki możecie podejść w dowolny sposób – na poważnie lub z uśmiechem. Bohaterami waszej pracy możecie być Wy, wasi bliscy (za ich zgodą), lub „martwa natura”. Chętnych zapraszamy do podjęcia się stworzenia autorskich memów ( w tym wypadku można modyfikować zdjęcia dodając chmurki, podpisy, itp.)
Mamy nadzieję że stworzona galeria w pewien sposób połączy społeczność uczniowską i wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

Udział w konkursie zostanie nagrodzony pochwałą (wpis do dziennika), a po powrocie do szkoły chcielibyśmy również wręczyć nagrody rzeczowe.

Można przysłać dowolną liczbę prac na adres: emilia.wrobel@sp71.wroc.pl

Na prace czekam do 26 kwietnia 2020 r.
tytuł maila: Konkurs „uczę się w domu”
Proszę pamiętać o umieszczeniu danych nadawcy w mailu (imię i nazwisko ucznia, klasa).

Z niecierpliwością czekam na wasze prace.
Emilia Wróbel – opiekun SU