Klub Młodego Programisty… teraz w Twoim domu!

Kluby Młodego Programisty wracają w nowej odsłonie! Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, w których – za darmo! – będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1-6. Wystarczy dostęp do Internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania

Wystarczy jedno kliknięcie

Nauka programowania nigdy nie była łatwiejsza. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spróbowało swoich sił w kodowaniu, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.klubmlodegoprogramisty.pl i wypełnisz krótki formularz rejestracyjny. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz link, dzięki któremu co tydzień o tej samej porze, przez 10 tygodni, Twoje dziecko będzie poznawało tajniki programowania – korzystając z wirtualnych aplikacji i wsparcia wykwalifikowanych trenerów. Nie musisz niczego instalować – wystarczy jedno kliknięcie.

Zajęcia online ruszają 19 i 20 maja. Cykle będą miały taki sam format, jak zajęcia stacjonarne – każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w 10 zajęciach:

  • Maluchy z klas 1-3 zapraszamy od 19 maja (przez 10 tygodni) – w każdy wtorek, w godz. 17.30-18.30.
  • Natomiast starsze dzieci, z klas 4-6 – w każdą środę od 20 maja (przez 10 tygodni), w godz. 17.30-18.30.

Uwaga! Jeśli nie możecie wziąć udziału w naszych zajęciach w podanych terminach, śledźcie nasz kanał na YouTube. Znajdziecie tam zapis każdych kolejnych zajęć.

Dołącz do naszego Klubu!

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona ze względu na możliwości moderacji, więc nie czekajcie i rejestrujcie się już dziś.                            Mamy 1500 miejsc dla 1-, 2- i trzecioklasistów i 1500 dla 4- 5- i szóstoklasistów z całej Polski!

Dla tych, którzy wezmą udział w większości zajęć – certyfikat uczestnika!

Rejestracja   https://klubmlodegoprogramisty.pl/#map-header