Egzamin na Kartę Rowerową

Ze względu na konieczność przestrzegania obowiązujących procedur związanych z ochroną przed COVID 19, część teoretyczna egzaminu na kartę rowerową w Szkole Podstawowej nr 71 odbędzie się 5 czerwca 2020 r. w formie testu on line, który będzie dostępny na stronie internetowej Szkoły w dniu egzaminu, w godzinach 11:00 -12:00.

Aby zapewnić bezpieczeństwo uczniom biorącym udział w części praktycznej egzaminu jego termin uzależniony jest od liczby jego uczestników i planowany jest w dniu 12 i/lub 13 czerwca 2020 r. Szczegółowe informacje zostaną podane w dniu 9 czerwca.

Do części teoretycznej egzaminu mogą przystąpić wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły.

Prosimy zainteresowanych uczniów i rodziców o zapoznanie się z procedurą umieszczoną na stronie Szkoły.

TERMIN CZĘŚCI TEORETYCZNEJ: 5 CZERWCA 2020 r.
TERMIN CZĘŚCI PRAKTYCZNEJ: W PIERWSZYM MOŻLIWYM TERMINIE

Procedura uzyskania karty rowerowej