Egzamin na kartę rowerową

TERMIN CZĘŚCI TEORETYCZNEJ: 5 CZERWCA 2020 r.

Ze względu na konieczność przestrzegania obowiązujących procedur związanych z ochroną przed COVID 19, część teoretyczna egzaminu na kartę rowerową w Szkole Podstawowej nr 71 odbędzie się 5 czerwca 2020 r. w formie testu on line, w godzinach 11:00 -12:00.

Do części teoretycznej egzaminu mogą przystąpić wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły. Prosimy zainteresowanych uczniów i rodziców o zapoznanie się z procedurą.

Na rozwiązanie testu uczeń ma 40 minut. Aby rozpocząć pracę należy zalogować się na konto szkolne (każdy uczeń może do testu przystąpić tylko raz. Proszę nie przeprowadzać prób uruchomienia testu).

Osoby, które pozytywnie zaliczą część teoretyczną mogą przystąpić do egzaminu praktycznego.

TERMIN CZĘŚCI PRAKTYCZNEJ: 15 CZERWCA 2020 r. godz. 10.00

Ze względu na utrudnienia w bezpośrednich kontaktach z nauczycielami proszę wstrzymać się z pobieraniem podpisów od wychowawców na Arkuszu zaliczeń.

Arkusz zaliczeń należy dostarczyć w dniu egzaminu praktycznego z pisemną zgodą obojga rodziców na wydanie karty rowerowej dziecku.