Wyniki zawodów I stopnia XVI Olimpiady Matematycznej Juniorów

Po przeprowadzeniu części testowej i korespondencyjnej Olimpiady, została ustalona lista osób zakwalifikowanych do zawodów drugiego stopnia. Z dumą informujemy, wśród osób zakwalifikowanych znalazło się czworo uczniów naszej szkoły:

Emilia Wojdyło kl. 8d
Michał Olszewski kl. 8d
Michał Sękala kl. 8d
Piotr Kejna kl. 8b

Lista osób zakwalifikowanych oraz zmiany w Regulaminie znajdują się na stronie domowej konkursu OMJ.

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym uczniom! Będziemy trzymać kciuki 16 stycznia 2021 r. w dniu kolejnego etapu Olimpiady.

Zachęcamy uczniów klas 4-7 do zapoznania się z zadaniami z lat ubiegłych oraz ze szkicami rozwiązań. Laureaci i Finaliści Olimpiady Matematycznej Juniorów uzyskują uprawnienia pozwalające na przyjęcie do szkół ponadpodstawowych w pierwszej kolejności.

Zadania archiwalne