Organizacja pracy klas 4 – 8 w dniach 16 – 18.02.2021r. – egzaminy próbne kl. 8.

1. W dniach egzaminów próbnych klas 8  zostaną uczniom klas 4 – 7 przekazane przez Platformę Teams materiały do samodzielnej realizacji.
  2. W klasach 8 w dniach 16 – 18.02.2021 w godz. 8.00 – 12.00 odbędą się próbne egzaminy.
  3. Uczniowie klas 8 zobowiązani są do  zapoznania się  z procedurami  egzaminacyjnymi i wytycznymi GIS obowiązującymi w czasie przebywania na terenie szkoły i trwania egzaminu próbnego.

Uczniowie nie mogą gromadzić się przed szkołą!

Na terenie szkoły uczniów obowiązuje noszenie maseczek i dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu społecznego.

W czasie trwania egzaminu próbnego ( w salach egzaminacyjnych) uczniowie nie muszą nosić maseczek.

Uczniowie nie opuszczają sal egzaminacyjnych do momentu zakończenia egzaminu w danej sali.

Po zakończeniu egzaminu w danej sali uczniowie opuszczają salę, schodzą doi szatni, zabierają swoje rzeczy i opuszczają teren szkoły ( nie wolno gromadzić się przed szkołą.)