Konkurs plastyczno- fotograficzny – „Zwierzaki – Słodziaki 2021″

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy plastycznej lub fotograficznej, których tematem są zwierzęta przedstawione w różnych sytuacjach i miejscach. Obiektami mogą być zwierzęta w środowisku naturalnym, a także zwierzęta hodowlane i domowe.

Każdy uczestnik może przedstawić jedną pracę plastyczną lub jedną pracę fotograficzną.

• praca plastyczna – uczestnik przesyła zdjęcie swojej pracy wykonanej w formacie A4 lub A3 dowolną techniką płaską (parametry zdjęcia: format JPG, rozdzielczość do 300dpi)
  • praca fotograficzna – uczestnik przesyła fotografię (parametry: format JPG, wielkość pliku do 1,5 MB, rozdzielczość do 300dpi) technika wykonania pracy jest dowolna. Fotografie mają być bez znaków (np. dat).

Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe dla laureatów I, II i III miejsca w następujących grupach wiekowych.

A. Konkurs plastyczny:

● dzieci w wieku przedszkolnym

● klasy 1 – 3 szkoły podstawowej

● klasy 4 – 6 szkoły podstawowej

● klasy 7 – 8 szkoły podstawowej

B. Konkurs fotograficzny:

● klasy 4 – 6 szkoły podstawowej

● klasy 7 – 8 szkoły podstawowej

Prace plastyczne i fotograficzne oceniane będą odrębnie.

Prace należy przesłać do 2 kwietnia 2021 roku na adres: agnieszka.rydz-wiktor@sp71.wroc.pl

Zachęcam do udziału w konkursie

Agnieszka Rydz-Wiktor