Wiosenne konkursy organizowane przez Samorząd Uczniowski

Z okazji nadchodzącej wiosny Samorząd Uczniowski ogłasza dwa konkursy:

1. „Wiosna w obiektywie”

Zrób zdjęcie budzącej się wiosny. Zdjęcie musi być autorskie. Zdjęcie (zdjęcia) należy wysłać przez Teams lub emailem do p. Emilii Wróbel do końca marca.
Zdjęcia zostaną umieszczone w Galerii na szkolnej stronie internetowej.
Wszyscy autorzy zdjęć otrzymają pochwały za udział w konkursie. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone.

2. Wybory Pani/Pana Wiosna

Z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w wyborach Pani/Pana Wiosny. Aby wziąć udział w konkursie należy przebrać się za Pana/Panią Wiosnę, zrobić sobie zdjęcie/zdjęcia (max 3 zdjęcia). Dozwolone są fantazyjne makijaże, fryzury (różne upięcia i nastroszenia włosów, wpinki, dopinki, ozdoby, …), kapelusze, czapki i inne nakrycia głowy, stroje oraz inne gadżety!
Zdjęcia należy przesłać do 20 marca (sobota) do p. Emilii Wróbel (przez Teams lub mailem).
W dniach 21 – 22 marca (do godz. 15.00) każdy uczeń i nauczyciel będzie mógł oddać głos na Pana/Panią Wiosnę. Ogłoszenie wyników głosowania: 23 marca na stronie szkoły oraz poprzez  łączników z Samorządem Uczniowskim.
Uczniowie którzy wezmą udział w konkursie otrzymają pochwały, a dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda rzeczowa.

Zachęcamy do udziału.