Konkurs fotograficzno-czytelniczy „Portret z ulubioną książką”

Wszystkich uczniów z klas I-VIII zapraszam do udziału w szkolnym konkursie fotograficzno-czytelniczym „Portret z ulubioną książką”. Oto zadanie konkursowe:

Zrób sobie sam lub poproś kogoś o zrobienie Ci portretowego zdjęcia z Twoją ulubioną książką. Okładka książki na zdjęciu powinna być tak wyraźna, by można było odczytać jej tytuł i autora. Napisz krótko, dlaczego wybrałaś/wybrałeś właśnie tę książkę. Swoją wypowiedź zacznij słowami: „To jest moja ulubiona książka, ponieważ…” Długość tekstu napisanego przez uczniów klas I-III to 2-3 zdania, długość tekstu napisanego przez uczniów klas IV-VIII to od 3 do 5 zdań.

Jedno zdjęcie w formacie graficznym (jpg, png, tiff) oraz pisemną wypowiedź przyślij jako załączniki na adres:

do 21 kwietnia. Nie zapomnij podać w tekście wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz klasy.

Informację o Waszym udziale w konkursie przekażę nauczycielkom języka polskiego oraz wychowawcom. Laureaci zostaną wyłonieni w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 26 kwietnia. Na laureatów czekają dyplomy i nagrody.

Zachęcam do udziału w konkursie i czekam na Wasze prace.
Wanda Jełowicka