Bezpieczeństwo w Internecie

W dniach 7 i 8 czerwca uczniowie z klas: 0A, 1a, 2b, 2c obejrzeli spektakl przygotowany przez uczennice z klasy 2c. Pomysłodawczynią przedstawienia była Vanessa Dębińska. kl. 2c wraz z koleżankami: Nadią Karczewską, Julią Paraciej i Zosią Kotkowską.
Bohaterami byli: Narrator, Kot, Mama Szczeniaczka i Szczeniaczek..
Kot namawiał Szczeniaczka do podawania swoich danych w Internecie. Mały Piesek, wyśmiewany przez Kotka, nie chciał jednak tego uczynić. Był posłuszny radom i wskazówkom Mamy.
Na zakończenie spotkania aktorzy dawali rady zgromadzonej publiczności, aby nie pobierali plików z niepewnych źródeł, nie umieszczali w sieci informacji, które mogą sprawić przykrość innym osobom, aby pisali na czacie w sposób kulturalny i aby nie zamieszczali bez zgody rodziców swoich zdjęć w Internecie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i gratulujemy młodym aktorom wspaniałego występu.

Przygotowała; Małgorzata Jaszczołt