Wakacyjne e-CZYTANIE! Ponad 60 000 darmowych e-booków!

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. I chociaż biblioteka szkolna w czasie wakacji będzie zamknięta, to przypominam, że w ramach e-CZYTELNI w naszym katalogu INTEGRO wszyscy czytelnicy mają darmowy dostęp do ponad 60 000 tysięcy ebooków – przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu! Z większości z nich można korzystać poprzez darmową aplikację LEGIMI zainstalowaną na komputerze, smartfonie, tablecie czy czytniku.

Z e-CZYTELNI mogą korzystać wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi naszej szkoły. Warunkiem jest posiadanie indywidualnego konta w katalogu INTEGRO. Tymczasowe hasło niezbędne do założenia indywidualnego konta w INTEGRO zostało wygenerowane dla uczniów w październiku, dla nauczycieli – w listopadzie, dla pracowników obsługi – w kwietniu. Przez system Prolib zostało ono wysłane wszystkim na szkolną pocztę.

Instrukcje zakładania konta w INTEGRO, korzystania z INTEGRO, korzystania z e-CZYTELNI, korzystania z serwisu LEGIMI znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce KATALOG INTEGRO (na niebieskim głównym pasku).

Jeżeli ktoś z Państwa miałby problem z dostępem do hasła tymczasowego, z założeniem konta w INTEGRO lub z korzystaniem z e-CZYTELNI, proszę o kontakt mailowy

Życzę wszystkim niekończącego się czytania

Wanda Jełowicka