Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2021 uczniowie klasy 0A świętowali Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci obejrzały spektakl w formie teatrzyku Kamishibai
pt. „ Bajka o misiu z Czarodziejskiej Krainy” przygotowany przez uczennice
z klasy 3c: Vanessę Dębińską i Marysię Zbinkowską. Vanessa jest autorką zaprezentowanej bajki, a obie dziewczynki są ilustratorkami. Zerówkowicze odpowiadali na pytania dotyczące treści bajki przygotowane przez Vanessę i Marysię. Potem przedszkolaki zadawały pytania autorkom: jak wykonywały karty, skąd został wzięty pomysł na napisanie bajki, jak długo uczyły się czytać… Przedszkolaki były spragnione obecności misia, że wołały go kilkakrotnie. Miś nie został obojętny wobec pragnień dzieci i nieoczekiwanie przybył
we własnej osobie.
W dniu 26.11. 2021 również klasy pierwsze: 1a i 1c również mogły zobaczyć wspomniany spektakl. Autorki bajki i widzowie bawili się wspaniale.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z misiowej akcji czytelniczej. 

Przygotowała: Małgorzata Jaszczołt