W dniu 20 stycznia w Centrum Kreatywności Talent  odbywał się  Finał Dolnego Śląska w szachach w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasz szkoła wystawiła do zmagań przy szachownicach dwie drużyny,  drużynę dzieci z klas 4-6 i młodzieży z klas 7-8. Nasza „starsza” drużyna szachowa w składzie: Anna Skinderowicz, Aleksandra Misiejuk, Damian Denysów i Piotr Butkiewicz zajęła we wczorajszych rozgrywkach Finałów Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej II miejsce.
Składam serdeczne gratulacje i wyrazy uznania – zwłaszcza, że nasza drużyna wystąpiła w niespodziewanie zmienionym składzie, gdyż po raz pierwszy zadebiutowała i swoje partie na pierwszej szachownicy rozegrała Ola Misiejuk. Ponadto Damian uzyskał najlepszy wynik indywidualne na swojej szachownicy, zdobywając komplet 7 pkt. 


Informację przygotowała p. Paulina Puchalska (opiekun drużyny)