uczniowie w szkole

Historia Soni, która marzyła o książkach

W dniu 20 marca uczniowie z klasy 0A obejrzeli autorski spektakl przygotowany przez uczennice z klasy 3c. Pomysłodawczynią przedstawienia była Nadia Karczewska wraz z koleżankami: Vanessą Dębińską, Weroniką Kołodziej, Wiktorią Pawłowską i Marysią Zbinkowską.
Bohaterami byli: Sonia, Mama, Kot Cukierek, Karolcia i Skarpetka Dziesiąta. Bohaterowie z książek radzili dziewczynce, że nie musi się smucić brakiem książek w domu, zawsze można je wypożyczyć z biblioteki, bo przecież czytanie jest bardzo ważne i daje dużo radości. Zerówkowicze wykazali się niezwykłą wiedzą, ponieważ na zakończenie spotkania odpowiedzieli na pytania związane z treścią przedstawienia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i gratulujemy młodym aktorom wspaniałego występu.

Przygotowała: Małgorzata Jaszczołt