„Duch Gór i jego bajkowi przyjaciele z trzech krajów” – XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży

Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej „Książnica Karkonoska” w Jeleniej Górze oraz Biblioteki Euroregionu Nysa ogłaszają Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży w wieku 7-19 lat, którzy są obywatelem Polski, Niemiec i Czech.
Zasady konkursu:
Uczestnicy konkursu wykonują 1 pracę w dowolnej technice plastycznej. Wymiary prac dowolne, górna granica prac malarskich 70×100 cm
Temat pracy to plastyczna prezentacja jednej z legendarnych bajkowych postaci, związanych z Euroregionem Nysa
Do konkursu mogą zostać zgłoszone prace zbiorowe
– Uczestnicy przesyłają pracę, na której (z tyłu pracy) umieszczają tytuł, godło i podają swój wiek. Do pracy należy dołączyć zamkniętą kopertę z godłem, zawierającą kartę z danymi: imię i nazwisko autora pracy, wiek, adres zamieszkania i numer telefonu autora pracy oraz adres e-mail, adres szkoły, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana, tytuł pracy

Termin nadsyłania prac upływa 17 maja 2022 r. Uczniów chętnych do udziału
w konkursie prosimy o przesłanie swoich prac na adres: Książnica Karkonoska, 58-500 Jelenia Góra, ul. Bankowa 27
W razie pytań lub wątpliwości można zgłosić się do nauczycieli bibliotekarzy:  
– Małgorzata Jaszczołt budynek A,
– Wanda Jełowicka budynek B

Szczegółowe informacje: https://biblioteka.jelenia-gora.pl

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie.

Małgorzata Jaszczołt
Wanda Jełowicka