Finał konkursu „Wrocław – moje miasto”

26 kwietnia, w naszej szkole odbył się międzyklasowy finał konkursu „Wrocław – moje miasto”. Z każdej klasy wyłoniono dwoje reprezentantów z największą wiedzą na temat Wrocławia. Walka była zacięta do tego stopnia, że w dogrywce zabrakło pytań. O losach zwycięzców zadecydowały pytania z poza puli. Całość konkursu została poprowadzona przez uczennice klasy 4b. Wszyscy zaangażowani uczniowie otrzymali upominki, a zwycięscy nagrody ufundowane przez Wydział Promocji i Turystyki we Wrocław. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy 1a – Zofia Lenarska oraz Hanna Nawacka, drugie uczniowie klasy 2a – Mikołaj Szałkowski oraz Jan Urbanowicz, natomiast ostatnie miejsce na podium zdobyli uczniowie 1c – Barbara Haremza i Eryk Drożdżewicz-Łuczyński.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników, a szczególnie zwycięzcom, za trud włożony w przygotowania. Dalszych sukcesów!

Informację przygotowała p. Magdalena Filipiak