prace uczniów

Klasa 4a i 4c z wizytą w akademii pana Kleksa

Bez wątpienia akademia pana Kleksa to niezwykła szkoła, w której wyjątkowy profesor prowadził niecodzienne lekcje. Uczniowie klasy 4a i 4c mogli choć na chwilę przenieść się do tego niezwykłego świata lektury. Na jednej z lekcji, zwanej kleksografią- gdy kleksy to nic złego- powstały niesamowite klekso-obrazki, które pozwoliły uczniom puścić nieco wodze wyobraźni.

Sam budynek akademii oraz jej bliska okolica zostały uwiecznione przez uczniów na doskonałych makietach, w których nie brak było takich szczegółów jak boisko do gry w piłko-globus, furtki do innych bajek, kolorowa elewacja budynku szkoły i wiele innych. Nie da się ukryć, że uczniowie bardzo pieczołowicie i z dużym wysiłkiem, godnym pochwały, odtworzyli niesamowitą akademię pana Kleksa. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć tych fenomenalnych makiet. Uczniom gratulujemy kreatywności i pomysłowości w ich wykonaniu.

Informację przygotowała: Katarzyna Sztur