Podziel się swoją pasją – czyli odwrócona lekcja

Dzisiaj odbyły się tak zwane zajęcia „odwrócone” to znaczy prowadzone przez dzieci. Jako pierwsze taką lekcję poprowadziły Zosia Bulińska i Blanka Ataman. Zosia zaprezentowała swoją pasję do koni, a Blanka do tańca jakim jest hip-hop. Dziewczynki wspaniale się przygotował, przyniosły wiele rekwizytów, dyplomy oraz medale. Zosia zaprezentowała strój jeździecki i przybory do pielęgnacji konia, opowiedziała także o różnym umaszczeniu koni i jego częściach ciała. Blanka pokazała nagrania ze swoich występów grupowych i solowych na których zdobyła liczne dyplomy i medale, a także zaprezentowała dzieciom kilka kroków i wykonała taniec na żywo. Takie lekcje uczą dzieci wypowiadania się przed grupą, a także prezentacji. Jest to także dobry sposób na pokonywanie nieśmiałości. Myślę, że jest to dobry trening przed przejściem do starszych klas. Gratulujemy wspaniale poprowadzonych zajęć. Czekamy na inne dzieci. To jeszcze nie koniec.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Przygotowała Pni Urszula Taborek.